Wykonuję

strony internetowe, aplikacje webowe, gry i prezentacje multimedialne przy użyciu technologii: PHP 5 [OOP, wzorzec MVC], MySQL 5, Javascript (+jQuery), CSS 2+3, HTML5 (ale też HTML4, XHTML 1.1, XHTML 1.0 Strict), Adobe Flash (ActionScript 2.0).


Pisząc kod

zachowuję podstawowe reguły programowania (KISS, DRY), stosuję się do specyfikacji, projektuję elementy w taki sposób, aby zapewnić jak największą dostępność (czytniki ekranu dla niewidomych, wyszukiwarki internetowe - SEO, przeglądarki tekstowe, telefony komórkowe i tablety) - bardzo ważna rzecz, nie a więcej pracy, nie powodująca jakichkolwiek kompromisów pomiędzy dostępnością, a designem i funkcjonalnością strony, a tak często ignorowana przez web-programistów.


Przygotowuję strony

od zera, posiadając jedynie pliki PSD z projektem oraz wymagania projektowe, a także modyfikuję istniejące (poprawki kodu, zmiana i dodawanie funkcjonalności, zmiana grafiki, optymalizacja SEO). Nie wykonuję projektów graficznych, ale przyjmuję zamówienia na strony na witryny jako całość (grafika + programowanie). Z racji indywidualnego rozpatrywania każdej oferty niemożliwym jest podanie ceny - nawet "wstępnej" - dopiero po rozpatrzeniu wymagań i terminów możliwe jest rozpatrzenie ceny wykonania.